Kalite “İlk Defada Doğruyu Yapmaktır…” 


Web sitemiz, mimar, mühendis, müteahhitler, işadamları, karar merci yöneticiler, özel sektör, kamu kurumları, yapılarını önemseyenler ve bireysel tüketicilere hangi mekanik tesisat sistemlerini nasıl daha ekonomik ve işlevsel seçeceklerine yardımcı olabilmek için hazırlanmış olup, marka ve sistem karşılaştırmalarına da olanak sağlanmaktadır.

Globalleşen dünyamızda artan rekabet şartları, ekonomik gelişmeler, yüksek müşteri beklentileri rekabeti kaçınılmaz kılmıştır. Bu nedenle TERMOTEK, siz değerli müşterilerimizin yapılarının mekanik tesisat sistemleri için optimum çözümler üretir.

Isıtma, klima, havalandırma, yerden ısıtma, filitrasyon, doğalgaz, gibi mühendislik ve mekanik sistemleri projelendirip uygulamasını gerçekleştirmek için temelleri 1985 yılına atılan şirketimiz, 1998 yılında TERMOTEK MÜHENDİSLİK çatısı altında kurumsal yapıya kavuşmuştur. Mekanik tesisat alanında bilgi, deneyim ve disiplin sahibi teknik ekibimiz, mimari tasarımlarını da ekleyerek sistemlerin ekonomik, estetik ve problemsiz çalışmasını sağlamaktadır.

Mekanik tesisat sektöründe lider ve öncü şirket profili olmanın haklı gururunu yaşayan TERMOTEK MÜHENDİSLİK, 35’i yönetici ve teknik kadro olmak üzere yaklaşık 90 kişilik eğitimli dev kadrosuyla, sektördeki teknolojik gelişmeleri güncel şekilde takip ederek, ürün fiyat karşılaştırması yapıp, bütçelere göre en uygun mekanik sistemler kurmak için çalışmakta olup, kurulan sistemlerin garanti güvencesini vererek servis ve periyodik bakımlarını da üstlenmektedir.

Bu bağlamda bizi bu noktalara taşıyan çalışma arkadaşlarımız, çözüm ortağı olduğumuz ve temsilciliğini yaptığımız markaların rolü şüphesiz çok büyüktür.

Sevgi ve Saygılarımızla

Halim NACAR
Yön. Kur. Başkanı